ASTGC Kurulu, ADSL 32 veri kartı ASTGC ZXDSL 9806 H için 2 ADET kablolar dahil

ASTGC Kurulu, ADSL 32 veri kartı ASTGC ZXDSL 9806 H için 2 ADET kablolar dahil

₺ 250.00

Yeni

Varolan

ASTGC Kurulu, ADSL 32 veri kartı ASTGC ZXDSL 9806 H için 2 adet Kablolar dahil biz ZXDSL 9806 H GPON veya EPON var, ASTEC kartları ile, ATLCI kartları veya ATLCZ kartları, DC, AC veya DC + AC güç    lütfen bana bildirin hangi yapılandırmaları ihtiyacınız olacak. teşekkürler. GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T/R SFP) C320 için ABD $600.00/adet LTE4302 M-BC + EPON-OLT-PX20 + 1.25 G Hisense SFP ModülüABD $40.00/adet ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C300 veya C320 için ABD $500.00/adet ZXA10 C320 EPON destekler, GPON10 G-EPON, XG-PON1, NG PON2, P2 PABD $3100.00/adet  
        AN5006-20 için TENCERE için 64 PSTN ses kartıABD $300.00/adet ZXA10 C300 OKT Destek GPON ve EPONABD $2800.00/adet ZXA10 F820-V16 B, V16 B VOIP kartı için H248 ZXA10 F820 ABD $35.00/adet ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C320 için ABD $480.00/adet Metro 1000 OPTIX 155/622 H (Metro 1000) SDH transmisyon ekipmanları DC Prower M1000 ABD $3800.00/adet AD 32 kanal ADSL2 +, AD32 kart AN5006-20 için ABD $260.00/adet ASIKC + PSKN 48 hat Kartı AŞIK + PSKN afor 9210 ABD $800.00/adet LTE4302 M-BC + EPON-OLT-PX20 + 1.25 G SFP ModülüABD $40.00/adet    

Marka Adı: HKYOUZI
Model Numarası: ASTGC

İlgili ürünler

FINISAR FTLX8571D3BCL-QL Optik fiber modül Finisar 8G orijinal Yeni
FINISAR FTLX8571D3BCL-QL Optik fiber modül Finisar 8G orijinal

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 38.80
Orijinal Fiber Optik Stripper İDEAL 45-164 Koaksiyel Kablo Fiber Stripper 6.4-14.3mm 45-164 Yeni
LC-ST Fiber Optik Adaptör Kablosu dubleks 1 M Yeni
LC-ST Fiber Optik Adaptör Kablosu dubleks 1 M

Corning Fiber ve Kaplama Varolan takın SC kablosu dönüştürmek için LC Standart zip kordon (OFNR) ceket Dayanıklı Elektrik Girişim 100% kontrol edilir ve sağlamak için test düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı Ulaşım :   1...

₺ 15.00
5 Pairs HD AHD Video Balun Verici Alıcı UTP Koaksiyel bnc CAT5 CAT6 Yeni Satılık
5 Pairs HD AHD Video Balun Verici Alıcı UTP Koaksiyel bnc CAT5 CAT6

5 Pairs HD AHD Video Balun Verici Alıcı UTP Koaksiyel bnc CAT5 CAT6 Feathures " basınFit " Terminal Tasarım MTBF : 10000 H daha İletim mesafesi : 400 ~ 600 M NTSC / PAL / SECAM Video Formatı Desteği pasif / Hiçbir Güç Gerekli dahili Dalgalanma ve Geçici Koruma süper Girişim Ret erkek BNC Konnektörleri özellikler kategori tipi : UTP Cat5 / 5e / 6 Twisted pair video konektörü : itme terminali koaksiyel kablo konektörü : 2 KV (ortak kodu) IEC100045 başına UTP kablo bağlantı : 2 KV (farklı kod), 4 KV (ortak kod), IEC100045 başına empedans : BNC : 75Ω; UTP RJ45 kablo : 100Ω çalışma sıcaklığı : + 55℃ için 10℃ depolama sıcaklığı : + 70℃ için 20℃ nem : 0 95℃ ambalaj Içeriği 5 Çift (10 adet) Vedio Balun ........

₺ 14.22 15.80
SC/UPC-SC/UPC tekli Fiber optik OTDR ölü bölge Eliminator, fiber optik OTDR lansmanı kablo kutusu için 1 km ücretsiz kargo Yeni Satılık
SC/UPC-SC/UPC tekli Fiber optik OTDR ölü bölge Eliminator, fiber optik OTDR lansmanı kablo kutusu için 1 km ücretsiz kargo

Sipariş quanity ≥ 4 kutu, biz düzenlemek için FEDEX hızlı kargo, 510 gün hedef.Sipariş verirken, lütfen belirtin konnektör tipleri gerekli ve kablo 500 m ~ 2 km mevcut Hangi konektör OTDR lansmanı kablo kutusu ihtiyacınız, bir tarafı bağlayıcı olduğunu? Başka bir yan bağlayıcı olduğunu?Örneğin : Örneğin bir : ST / UPCSC / UPCÖrneğin B : SC / APCFC / UPC Isteğe bağlıBağlayıcı : FC / UPC, SC / UPC, ST / UPC, SC / APC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC Şartname Fiber optik kablo test yardımcı olmak için tasarlanmış bir OTDR kullanırken...

₺ 83.16 92.40
ST erkek SC dişi Çoklu 50/125 simpleks adaptör Yeni
ST erkek SC dişi Çoklu 50/125 simpleks adaptör

ST erkek SC dişi Çoklu 50 / 125 simpleks adaptör hibrid optik adaptörleri ile erkek için bayan yapılandırma farklı konnektörleri ile patchcords bağlarken çok yararlıdır. çünkü hem bir konektör fişi (erkek) ve bir adaptör soketi (kadın) sağlanır, bu melez adaptörü uyar çeşitli koşullar, esneklik sunan ve boyutu azaltarak, ağırlık ve karmaşıklığı sistemi. düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı vardır. biz hibrid adaptörleri sağlamak köprüleme popüler konnektör tipleri, gibi FC, SC, ST ve LC. özellikleri : ekleme kaybı < 0.3d B geri dönüş kaybı > 50d B (SM) yüksek tekrarlanabilirlik yüksek çevre istikrar konnektör ve adaptörü çeşitli türleri özellikler : hizalama Kollu Zr O2konut Malzeme ZnAlaşım veya CuNi (metal) ve Mühendislik Plastik Mavi (plastik)ekleme Kaybı0.30d B max., 0.10d B typdayanıklılık500 matings, 0.2d B max...

₺ 14.00
Cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG-5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm/PVC/LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı Yeni
Cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG-5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm/PVC/LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı

33.50 / piece cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm / PVC / LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı

₺ 22.00
2 pcs 12 lifler dağıtım kablosu-LC/UPC-MM (50/125)-OM2, OM3, OM4-0.9mm Buffered-1.5m, 5 m/demet Fiber Pigtail Yeni
2 pcs 12 lifler dağıtım kablosu-LC/UPC-MM (50/125)-OM2, OM3, OM4-0.9mm Buffered-1.5m, 5 m/demet Fiber Pigtail

1 açıklama Fiber optik patch kablosu Ve pigtail Farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz konnektörleri gibi ST, FC, SC, LC veya MU Ile yüksek kaliteli seramik yüksük, iyi vardır Uygunluk Ve düşük ekleme kaybı...

₺ 26.00
6COM için Uyumlu H3C SFP-XG-SX-MM850-A 10 gb/s SFP + SR Alıcı-verici, 10GBASE-SR MMF 850nm 300 m Yeni
6COM için Uyumlu H3C SFP-XG-SX-MM850-A 10 gb/s SFP + SR Alıcı-verici, 10GBASE-SR MMF 850nm 300 m

  Özellikleri Uyumlu H3 C P / N : SFPXGSXMM850AOM4, LC SFP + üzerinde OM3 / 150 m üzerinde 10 Gb, Ultra kısa erişim MM, 850nm, 100 m Dalga boyu : 850nm Veri Hızı : 10 Gbps Ulaşmak : 300 m Form Faktörü : SFP +Fiber Tipi : MMFFiber Tipi : >7.3 Rx Sens...

₺ 16.99
VOLKSTEC 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu BML-207-10 Yeni
VOLKSTEC 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu BML-207-10

VOLKSTEC 10 mw Fiber Optik Lazer Görsel Hata Bulucu BML20710 The BML20710 pentype VFL özel ihtiyacı saha personeli için tasarlanmış bir verimli ve econmomical toolfor lif izleme, fiber optik ağ yönlendirme ve süreklilik...

₺ 10.68
Fiber optik Konnektör Temizleyici/Fiber Temizlik Kaset, 500 kez Kaset Temizleyici/Fiber Optik Temizleme Kutusu Yeni Satılık
Fiber optik Konnektör Temizleyici/Fiber Temizlik Kaset, 500 kez Kaset Temizleyici/Fiber Optik Temizleme Kutusu

Ürün Özelliklerini FM308 etkili temizlik için tasarlanmıştır tüm fiber optik konnektörler ile erişilebilir bir yüksük dahil MTP, MTRJ ve MTP konnektörler Kaset üzerinde çalışacak tutturulmuş yanı sıra pinless konnektörler ve temiz olacak sadece temizleme kaset olduğunu tutturulmuş MTRJ ve MTP konnektörler...

₺ 24.57 27.30
AUA-60S ile Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve optik Güç Ölçer 10 MW Görsel Hata Bulucu tel stripper toolbox set Yeni
AUA-60S ile Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve optik Güç Ölçer 10 MW Görsel Hata Bulucu tel stripper toolbox set

not : beri uluslararası hava izin vermez yanıcı ve patlayıcı mal içerir, yani birlik teslim pil içermez, anlayışınız için teşekkür ederiz!takım listesi : 1, Toolbox2, mavi Sabit uzunluk cihazı3, ML3 fiber stripper4, KB1 tel stripper5, fiber cleaver6, anahtarı ayarlamak7, fiber cleaver paketi8, tozsuz kağıt9, boş şişeler10, saklama kutusu11, görsel hata bulucu12, kalem packbag13, seramik tüp14, kalem kordon,15, AUA9 optik güç ölçer 1 takım (ölçüm 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm ve diğer 7 dalga boylarında)...

₺ 128.00
10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü Tek Modlu Optik Fiber 2 RJ45 Portu ve 1 SC Port-1 çifti Yeni
10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü Tek Modlu Optik Fiber 2 RJ45 Portu ve 1 SC Port-1 çifti

Medya Dönüştürücü Gigabit Ethernet ağları mevcut genişleyen için kullanmaktır kolay uygulama ve genişleme 1000 BaseTX / FX ağları daha olabilir emin bu dönüştürücü ile. dönüştürücü ağ böylece tamamen şeffaf bağlandığındasadece şimdi önce yaptığı yolu tam olarak gerçekleştirir, covarlığı sağlar hem bakır ve fiber ortamlar. ana Özellikleri : Ieee 802.3 10 baseT standart, IEEE 802.3u, IEEE802.3d, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x otomatik müzakere fonksiyonu otomatik seçme için 10 M UTP port veriyor, 100 M veya 1000 M Ethernet portu destekler MDI / MDIX oto crossover uzanır mesafeler kadar 20 km (tek modlu fiber) otomatik MDI / MDIX RJ45 port üzerinde destek destek Tam Dubleks ve Yarım Dubleks Güç durumu için LED, FRL, 10 / 100, FRX kolayca izlemek ve FDX ağ durumu 1 Mbit RAM veri tampon için jumbo çerçeve boyutu 9 K bayt destekler optik Port : 1310nm Tek modlu konnektörler : SC konnektör Ethernet Portu : konnektörler : RJ45 Bağlayıcı LED Göstergeleri : FX : fiber olduğunda Işık hızı 1000 Mbps olduğunu, başka ışık kapalı TX : Işık üzerinde olduğunda TP hızı 1000 Mbps olduğunu, başka ışık kapalı FDX : TP tam çift yönlü modu aktif olduğunda Işık, ışık kapalı olduğunda TP yarımdubleks modu aktif olduğunu PWR : olduğunda Işık DC güç üzerinde, başka ışık kapalı özellikler : çıkış gerilimi : DC 5 V1...

₺ 53.99
Yüksek dereceli fiber toolbox/paket FTTH özel aracı kiti ağ araçları boş çanta Donanım Kiti ÜCRETSIZ KARGO Yeni
Yüksek dereceli fiber toolbox/paket FTTH özel aracı kiti ağ araçları boş çanta Donanım Kiti ÜCRETSIZ KARGO

[özel yüksek dereceli] FTTH aracı kiti ürün resmi :   hatırlatma :  bu bağlantı içermiyor grafik aracı, tek bir olduğunu hava çanta fiyat!sadece paket diyagramı boyutlar :  uzunluk 25.5 CM genişlik15.5 CM yüksek hakkında 19 CM...

₺ 21.90
1 MW Plastikleri Kırmızı Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu Checker optik fiber araçları Yeni Satılık
1 MW Plastikleri Kırmızı Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu Checker optik fiber araçları

1 MW Plastikleri Kırmızı Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu Checker optik fiber araçları özellikler : dalgaboyu : 650nmçıkış Gücü : 1 mwConnecter : genel 2.5mm connecter (SC / FC / ST)frekans : 1 Hzgüç : AA 1.5 V (pil)çalışma Sıcaklığı : 10 ila + 45aralığı : 15 Km malzeme : Plastik konut

₺ 11.04 12.00
JOINWIT JW3105N CW/2Hz mini görsel lazer kaynağı 1 mw Yeni
JOINWIT JW3105N CW/2Hz mini görsel lazer kaynağı 1 mw

  Joinwit jw3105n cw / 2 Hz mini görsel lazer kaynağı 10m W1 Modeli : jw3105n1mw :   http : / / www.aliexpress.com / store / product / joinwit jw3105n cw 2 Hz mini görsel lazer kaynak 1mw / 1081578_202580516 6...

₺ 23.90
300 Metre FC-FC Simplex 9/125 Tekli Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Jumper Yeni
300 Metre FC-FC Simplex 9/125 Tekli Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Jumper

teknik Özellikler : parametre birim FC, SC, LC / Zırhlı fiber patch kablosu ST, MU MTRJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC ekleme kaybı (tipik) d B ≤0...

₺ 63.99
FIREMV 2450/2400 ATI çok ekran kartı çıkış DVI-I/VGA turn VHDCI E119932-U AWM HISSEDAR DVI DIJITAL/ANAL 0.5 M ikinci el Yeni Satılık
FIREMV 2450/2400 ATI çok ekran kartı çıkış DVI-I/VGA turn VHDCI E119932-U AWM HISSEDAR DVI DIJITAL/ANAL 0.5 M ikinci el

See Me Teknolojisi Co, LTD hoşgeldiniz Indirim için toptan? Daha fazla parça numaraları? Tırnak BOM için? Bizim tüm ürünleri bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi için veya teknik soru, çekinmeyin See Me ulaşın hizmet.

₺ 11.23 12.76
1 Çift Orijinal AI-6 Fusion Splicer için Elektrotlar Fix Yeni Satılık
1 Çift Orijinal AI-6 Fusion Splicer için Elektrotlar Fix

ürün Açıklamasıbu AI6 elektrotları yerine bir çift olduğunu Fusion Splicer. 100% YEPYENI! 2000 kez üzerinde splice için hayat kullanın  

₺ 46.00 50.00